| Dormeo a întrebat:

V-ar deranja daca partenerul vostru ar fi manelist fetelor?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, m-ar deranja.
In orice caz, sunt sigura nu mi-ar fi iubit (si nici partner), daca ar fi manelist. Nu-mi plac cocalarii care asculta manele.

| Werrich a răspuns:

Manelist ca ascultator de manele sau solist de manele? Nu cred ca le-ar deranja sa aiba parteneri bogati precum Tzanca Uraganu sau Dani Mocanu din YouTube, TikTok, ca asta prinde pe trending (tendinte). Dupa cum a zis si CristiDinBucuresti, asta cauta femeile, baieti cu ceafa lata de preferinta interlopi.

| Dormeo explică (pentru Werrich):

Cristi are 40 de ani si e virgin, nu prea stie le stie cu femeile rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ele chiar asta caută un țîgan sadea( adica adevarat autentic, cuvintul provine din limba turcă)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar deloc. Și mie îmi plac unele manele.