| Andrei_Denis_1998 a întrebat:

Ford focus 2007 breck are doar un bec Pt Mansalier? Întreb Pt ca mâine am Itp ul și sa nu am 2 laughing. De la ce poți pica itp ul?

4 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Becuri arse, cauciucuri aiurea, fum, frana ce nu prinde bine si daca se uita sub ea si descopera ca structura masinii nu e ok.

| alex495 a răspuns:

Da este foarte in regula. Multe masini de clasa medie au asa ca sa fie ieftine. Si pe orice model dacia ai doar pe stanga bec daca nu ma insel. Poti pica itp ul daca ai parbrizul fisurat ( nu conteaza cat si pe ce parte), val noxelor prea mare ( sa scoti fum ca locomotiva de la soft sau de la probleme mai grave) unde nici un mil spaga nu te mai ajuta daca ii umpli cu funingine service ul lu om. Sa nu fie tamponata masina cum am vazut pe unu pe dn ieri cu logan de intrase calumea rau in stalpu de sustinere a usilor pe stanga. Habar n am cum avea tupeul sa mearga in stilu ala. Gandeste te ca cineva intrase el destul de tare in stanga frontal. Nu avea geamuri nimic si mergea cu 90 pe dn. Si sa nu ai folii pe geamurile din fata. Nu exista niciun service care sa fie atestat pentru fata.

| Cutezătorul4k a răspuns:

Nu ai motive sa pici itp-ul laughing acel model are doar un bec pentru mersul inapoi?

| qLiNn a răspuns:

Ai doar un bec pentru mersul in marsarier pe partea stanga si se aprinde cu alb cand cuplezi in treapta de mers cu spatele.