| AlexandrulS a întrebat:

Pentru cunoscatori! Presurile de ford focus breck sunt la fel ca cele de ford focus hatchback? Pentru modelul din 2012 ma refer.

1 răspuns:
| Akimakim0707 a răspuns:

Nu, cel puțin asta am experiemntat eu, deținând un Ford Focus 2015 break (Stiu ca tu te refereai la modelul de 2012, dar cred ca e la fel la capitolul asta) Adica eu am cumpărat niște prețuri, pentru Ford F Hatchback, așa scrie pe eticheta și m-am gândit ce naiba, merge și dacă e Combi, doar e același mașina, însă nu e așa, marginea la cele din fata, partea mai lunga e mai scurta la hatchback, deci clar nu merge iar la cele din spate, la fel sunt puțin mai mici și nu arata Ok, cel puțin pentru mine, însă dacă nu te deranjeaza un asemena inconvenient poți lua liniștit! PS: Mașina a fost al tatălui meu