| TicTacUser a întrebat:

Funda...as vrea sa stiu daca exista gta san andreas 2...si as vrea sa stiu si codul pentru gta san andreas de reparat masina.

9 răspunsuri:
| BoRnY a răspuns:

Salut! Nu, nu exista Grand Theft Auto 2, iar codul pentru reparat masina este,, aspirine". Fundita?

| Mihay4 a răspuns:

GTA San Andreas 2 nu exista...si parola de reparat masina este "hesoyam" scrii in joc cuv. asta

| Mihay4 a răspuns:

GTA San Andreas 2 nu există... şi parola de repart masina este "hesoyam" scrii cuv. in joc

| Sofer a răspuns:

Nu exista Gta San Andreas 2 si parola e HESOYAM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola e hesoyam

| Sua a răspuns:

Nu exista

| Diana_7451 a răspuns:

Codul de reparat masina:hesoyam (acesta iti ofera: armura, 250000de dolari si viata)
Iar in legatura cu GTA San Andreas 2 mi se pare ca nu exista.

| Sunshine_3662 a răspuns:

Exista san andreas 2, iar codul pentru san andreas este hesoyam.