| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna
as vrea sa stiu care e codul de la gta san andreas cavsa nu te mai urmareasca politia

Răspuns Câştigător
| cristina_6005 a răspuns:

ASNAEB este codul pentr Clear Wanted Level, adica ce cautai tu. Informatie preluata e pe gamespot.com

3 răspunsuri:
| mosora2002 a răspuns:

Parola e aezakmi nu te mai urmareste politia niciodata uitate aici
http://www.gamespot.com/pc/action/gta4/cheats.html

Răspuns utilizator avertizat
| pandurii a răspuns:

Aveti dreptate dar AEZAKMI e sa nu te urmareasca niciodata politia mai e ASNAEB doar sati stearga politia.Stiu ca nu prind funda da ma rog da-mi multumiri...cum vrei, nu te oblig.