| gtr2rr3 a întrebat:

Funda!
Ce mașini până în 3000euro știți cu sisteme audio bune?
Ma refer la ceva puternic cu bass si rezonanță. Stiam ca Sony de la focus mk2 ar fi puternic. Alte sugestii?
Mulțumesc!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sistemele audio pe masinile de volum sunt mediocre nicidecum bune.

| sierra1 a răspuns:

Eu cred că ar trebui să cauți orice tiip mașină pe care să pui tu un sistem audio ce te satisface și nu să cauți o instalație audio dotată cu o mașină

| sofisis a răspuns:

Sa iti cumperi masina in functie de sistemul audio...e cel putin stupid.

| Adi88 a răspuns:

Nu exista, din fabrica sa fie ff bun. Asta trebuie sa inbunatatesti tu, sa pui noi difuzoare si sa antifonezi calumea masina. Toar masinile de lux ff scumpe au ceva bunut la 3000 de euro nu prea.

| gtr2rr3 explică:

NU O CUMPĂR! E doar o intrebare de cultură

| Luci003 a răspuns:

Audi A4 sau A3 (2005), sunt unele cu sistem audio de la bose