| Jambooja a întrebat:

Funda Garantat! Ce parere aveti despre seria 3 BMW din 2007? Am inteles ca sunt pe lant!
Imi puteti spune avantaje si dezavantaje la ea? Ce ar trebui sa am in vedere la achizitionarea unuia? Ziceti-mi tot ce considerati ca mi-ar fi folositor. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Heii! avand in vedere ca sunt varza cu masinile despre bmw stiu tottlove struck datele tehnice BMW Seria 3 Sedan: Dimensiuni L x l x h: 4531 x 2013 x 1421 mm.Ampatament: 2760 mm
Capacitate rezervor (l): 63 Motor BMW 318i: Capacitate cilindrică (cmc): 1995. Cutie de viteze: 6 M/T. Putere maximă (CP@RPM): 143@6000.Cuplu maxim (NM@RPM): 190@4250.Viteza maximă (km/h): 210.Acceleraţie 0-100 km/h (s): 9.1.Carburant: benzina :d thinking eu cred ca ar fi perfect un bmw seria 3 smug sau orice bmw.love struck eu mor dupa bmw x 5 model nou kiss ia-ti un bmw seria 3 pret : 22400 happy

2 răspunsuri:
| Deddu a răspuns:

Pai totusi ii BMW, deci ii bun
dupa parerea specialistilor de la Top Gear, ii o masina obisnuita
ca daca ii bmw, totusi trebuie sa aiba ceva mai special pentru ca e o masina destul de monotona

| 7lucian8 a răspuns:

Si eu am masina cu distibutia pe lant. din cite mi-au spus mecanici este mai mult avantaj decit dezavantaj. daca e cu lant o poti impinge.cu curea este bine sa nu o faci.nu mai trebuie sa schimbi lantul.la cu curea la citiva zecidemiikm trebuie sa o faci.sau intimplat cazuri de sau rupt cureaua la masini noi.