| Aly42 a întrebat:

FUNDA! Un Audi A5 nou, nu second-hand, la ce pret ajunge? Dar A7?

Răspuns Câştigător
| Hania_Serar_1990 a răspuns:

A5 in Romania in reprezentanta Audi incepe de la 29, 650 euro si in functie de pachetul pe care il alegi (advanced sau sport) poate sa mai creasca un pic pretul...A7 incepe de la 54.130 euro si in functie de puterea motorului poate ajunge pana la 69.830 euro!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu sa cauti pe net, greu tare

http://www.audi.ro/

| Aly42 explică (pentru suntserios):

Scuze, nu stiam ca o funda in plus te-ar fi incurcat cu ceva. Daca toate se cauta si se gasesc pe net, la ce mai folosesti si tu TPU?

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns (pentru Aly42):

Ai tupeu nu gluma! Stii ce sa faci cu funda...

| Aly42 explică (pentru Jicarean_Calin_1960):

Normal ca am happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A5 pornește de la 37.300 E, iar A7 cu 10, 15.000 E mai mult, poate peste valorile astea. Second hand sunt rable.

| AliLina2 a răspuns:

Audi A5 intre 15-22 000 euro iar A7 intre 25-35 000 euro