| anonim_4396 a întrebat:

Pot gasi masina la second hand dar care sa fie relativ buna si la un pret acceptabil nu Audi BMW renault Skoda etc.

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sigur ca poti gasi, cine te opreste?

| Minks a răspuns:

Da un' te crezi bai baiatule? Vrei sa iti dau si garantie? (era o reclama big grin )

Sigur ca poti gasi, trebuie doar sa cauti. Depinde ce pret... daca vrei la 300 de euro nu gasesti. Dar cred ca pret acceptabil se refera la 5000 euro...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar as dori sa nu aiba multi km parcursi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca tot omul vreau ceva mai ieftin si mai bun fara sa platesc enorm. cam pana in 5000 Euro hai 5500 maxim.

| Led a răspuns:

Hi! poti cauta pe bestauto.ro sau pe autovit.ro dar mai bun e bestauto.ro mai cauta pe google
bye

| dMgalex a răspuns:

Poti sa gasesti.Si nu te lua dupa uni(daca e vorba de bmw). Este o vorba Bmw sau Mercedes sunt masini care dureaza o viata.Si 5 ani la un bmw poate sa scada pretul cu 18000 euro.