| gtr2rr3 a întrebat:

Funda!

Unde găsesc un subwoofer pentru passat b5.5 break să pun în locul unde este cricul in partea stângă? Deci nu ceva foarte mare... aveti idee de asa ceva?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Iti faci singur unul dupa bunul gust, incinta o gasesti aici, cat despre difuzor si amplificator, ramane la decizia ta ce si cum.
http://www.carsound.ro/......break.html

| gtr2rr3 explică (pentru OldSoul):

Cam scump...doar pe o carcasa...

| JusTPauL a răspuns:

Nu știu dacă vei găsi asa ceva, dar sincer subwoofer sunt de domeniul trecutului, mai bine faci un up la difuzoare și ai exect ce trebuie, decât doar acel bass puternic care atrage priviri și în care ești catalogat drept cocalar.

| gtr2rr3 explică (pentru JusTPauL):

Ce sistem imi recomanzi? Cu playerul original vw audio de 16. 5inch boxele.
Ceva nu foarte scump. Dar cu bass puternic, rezonanță si bune ca sunet chiar si la maxim sa nu imi gajaie boxele

| JusTPauL a răspuns (pentru gtr2rr3):

Http://www.be-loud.ro/......CK-165SPL/
Sau
http://www.be-loud.ro/produse/Difuzoare-auto/HERTZ/Dieci/DSK-165.3/
Le înlocuiești pe fata și dacă ești mulțumit de sunet le schimbi și pe cele din spate.