| david_6050 a întrebat:

Hei salut TPU! As dori sa achzitionez un radio-cd (player) pana in 160 de lei... cam ce mi-ati recomanda firma cat de cat sa se auda bine, normal! Dau funda garantat!
Numai bine!

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Depinde de ce putere vrei sa ai... daca ii instalatia originala pe masina poti linistit sa pui 4x40w sau 50w. Daca vrei ceva nou uitate prin magazine gen Auchan, Cora...si gasesti la 80-100lei nou MP3 cu garantie 2ani.Dar poti sa optezi si pentru second.Ti-a-si recomanda ceva de la SONY, Blackpunt, Clario sau Alpin! Sunt cele mai bune! Cum iti spuneam depinde ce boxe ai si ce vrei sa se auda!

| david_6050 explică (pentru BassHunter13):

Ai funda mersi...big grin pe o Skoda ...momentan am Blaupunkt!

3 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Cauta Kenwood singurele cd-playere care nu se pot ardehappy sau JVC execelente si aleawinking