| xAlinutzZX a întrebat:

Hei TPU, am o problema ca sa o numesc asa, mi-am cumparat niste casti pentru calculator, acum un minut functionau iar acum abia daca se mai aude un sunet din cand in cand, dar daca le scot din pc si le pun la boxe merg ca unse... Habar n-am ce sa le fac sau ce au, ma puteti ajuta? VA ROOG.

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

S-a bulit mufa la căști.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

S-ar putea sa nu faca bine contact la calculator, incearca sa misti de mufa cand ii conectata la calculator sau daca nu baga castile in locul boxelor.