| DayaMeow a întrebat:

Heiii!
Buna eu sunt Diana, aceasta este prima mea intrebare pusa aici pe TPU, desi aflasem de TPU cu ani in urma...
As vrea sa va intreb.: Cum pot sa descarc o harta pentru GPs-ul meu TomTom Go 550, m-ar interesa harta Europei de Vest.
Multumesc anticipat!big grin

Răspuns Câştigător
| catalin055 a răspuns:

Buna cauta pe net harta pentru gps-ul tau il downloadezi si daca ai cablu de date la gps sau cititor de card il copy pe card dupa verifici in meniul lui asta am facut si eu si a mers happy ( important : scaneaza inainte harta sa nu aibe virusiwinking )

| DayaMeow explică (pentru catalin055):

Multumesc frumosd Catalin055!>big grin

| catalin055 a răspuns (pentru DayaMeow):

Npk mersi pentru funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci cont la ei pe site si dai up-date! Vezi ca ti se face up-date numai la ce ai licenta.

| AndreiHcK a răspuns:

Mai este valabil anuntul? daca vrei te pot ajuta eu...da-mi add la id software_helppro@yahoo.com sau da-mi un pm sa te pot ajuta