| AndreeaDmn a întrebat:

Am GPS Tomtom ONE mi se pare, card de 1 GB.
Am tot încercat să îi bag harta Europei de Vest. dar era prea mare, aşa că am şters câte ceva de acolo. Acum nu se mai aprinde. Ce să-i fac?
Şi aş vrea şi harta, de unde o pot downoada happy. Am luat card de 2 GB şi sper sa mearga.
Mulţumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Trebuie sa cauti firmware pentru acel model tomtom si sa il reinstalezi

| AndreeaDmn explică (pentru viavo):

Cum să-l instalez? Nici măcar nu se aprinde!

| AndreiHcK a răspuns:

Mai este valabil anuntul? daca vrei te pot ajuta eu...da-mi add la id software_helppro@yahoo.com sau da-mi un pm sa te pot ajuta