| michela21 a întrebat:

Help! cineva mi-a zgariat masina pe ambele portiere (zgarieturi nu prea adanci), dar se vad destul de urat.Stie careva cum pot sa le acopar eu...am auzit de niste carioci, sunt bune? Si cam care ar fi pretul...

Răspuns Câştigător
| zeulzamolxe666 a răspuns:

Crema se gaseste la magazine auto si incepe de la 7 euro in sus.s-ar putea sa ai sanse, ai zis ca nu a ajuns la tabla.merita incercat, bafta!

5 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

Daca sunt superficiale, poti da un polish. Daca nu, revopsire sau aplici sticker peste.
Mie mi-au jucat x si 0 cu cheia pe portbagaj... ata ete. In tara asta, daca n-ai garaj, slabe sanse sa poti pastra vopseaua intacta.

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Am avut si eu probleme mereu la masini de genul asta.din pacate acesle carioci sunt niste prostii,pot fi el si cele mai laudate.cea mai buna e crema, dar si aceasta e cam scumpa, iar daca zgaraietura e adanca, a ajuns la tabla, slabe sanse ai.

| michela21 explică (pentru zeulzamolxe666):

Nu se vede tabla, in cel mai rau caz am sa apelez la un polish...dar ce crema este accea si cam care ar fi pretul ei cu aproximatie? Ms.

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru michela21):

Crema se gaseste la magazine auto si incepe de la 7 euro in sus.s-ar putea sa ai sanse, ai zis ca nu a ajuns la tabla.merita incercat, bafta!

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Da e buna carioca aceea de la teleshoping

| ady4ever a răspuns:

E foarte buna carioca