| andreea964 a întrebat:

Hey, stie cineva daca se pot face ore suplimentare de condus la o alta scoala de soferi decat cea la care sunt inscrisa? Am terminat orele de condus, si as vrea sa mai fac cateva in plus, daca s-ar putea la o alta scoala cu un alt instructor, este posibil?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai dosarul poți să te înscrii la altă școală

| gogu220 a răspuns:

Dacă nu ţi-a plăcut instrucorul te poţi duce la sediul şcoli şi ceri ore suplimentare dar cu alt instructor. Dacă îţi e jenă sigur că te poţi duce la altă şcoală. Pe banii tăi faci ce vrei.

| debarasator63 a răspuns:

Neoficial da, dar ar fi bine sa faci cu acelasi instructor, cu care dai si examenul.