| Bosuu a întrebat:

Am o laguna 1 1996 motor 2.0 benzina si vreau sa stiu ce sa verific la ea pentru a nu avea probleme ..si cum?... uleiul antigelul .etc..de la ce firma trebuie. ..si inca ceva pe unde se baga uleiul la cutia de viteze automata si cum aflu daca are ulei spuneti-mi va rog dau funda!

2 răspunsuri:
| dolceromania a răspuns:

Dacă ai cumpărat mașina recent schimba distribuția,uleiul, bujiile, filtru aer, cat despre uleiul la cutie mergi la un service, fac ei totul.