| VIKZ a întrebat:

Hi! Am vazut la un sistem de navigatie ( http://www.emag.ro/......S500EIIIFE ) ca autonomia de lucru e 2 ore. Pai daca trebuie sa fac 1000 km nu ma tine bateria sau ce? Merge incarcat de la masina de undeva?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Se incarca la bricheta masinii si poti sa il ti atata timp cat merge masina!

| Olyxyz a răspuns:

Toate sistemele de navigatie vin in pachet cu suport auto care se prinde pe parbriz cu o ventuza si incarcator auto care se baga la bricheta, unele mai vin si cu casti si alte accesoriiwinking