| aNdReWMe a întrebat:

Salut tuturor! Am nevoie si eu de un GPS cat mai bun la raportul pret/calitate.Am cautat pe net si am gasit unul care mi-a placut dar nu stiu ce sa cred despre el.
http://www.emag.ro/......-p5066FERO

Ceva similar la pretul asta si mai bun ce imi recomandati? Sau este foarte bun si asta?

1 răspuns:
| Vali_3837 a răspuns:

Cu siguranta vei gasi ce iti trebuie in magazinele gen Germanos, Media Galaxi... etc..., tot ce trebuie sa faci este sa dai o fuga pana acolo si sa te uiti prin magazine. Succes!