| wooowwww a întrebat:

Http://www.neomotor.ro/img/motociclete-cross-125cc-neomo tor.jpg Din poza ast as vrea sa cumpar ( coltul de sus din stanga sunt niste motociclete cross cu fata la aparatul foto ) As vrea sa cumpar (de la cea mai mica la cea mai mare „„dreapta- stanga"" pe a 3 a sau a 4 a. CAre e mai potrivita pentru 16 ani? Cat costa?

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

In functie de inaltimea pe care o ai, alegi motorul care are inaltimea la sa corespunzatoare.

| wooowwww explică (pentru a1doru):

1,60 m... parerea ta, cea mica sau ce mare (dintre cele 2 pe care la-am explicat)

| a1doru a răspuns:

A mare.ca o sa mai cresti.