| anonim_4396 a întrebat:

Idei de decapotabile fiat pentru majoratul unei fete de 18 ani? O mașină micuță, cu 4 uși, sigură.

Răspuns Câştigător
| PinkHD3 a răspuns:

Pai poti sa iti alegi singur dar de la bmw si fiat sunt cele mai frumoase decapotabile ''cabrio'' ca asa se numesc modelele decapotabile

3 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Fiat decapotabila si sigura nu exista.

| PinkHD3 a răspuns:

Fiat in 4 usi decapotabil nu stiu daca este, doar in 2 sau daca vrei in 4 poti ofta pentru alta marca

| deix001 a răspuns (pentru PinkHD3):

Atunci spune-mi fiat in 2, si alta marca cu 4, te rog

| PinkHD3 a răspuns (pentru deix001):

Pai poti sa iti alegi singur dar de la bmw si fiat sunt cele mai frumoase decapotabile ''cabrio'' ca asa se numesc modelele decapotabile