| Suleiman a întrebat:

Am nevoie de idei de cadou pentru majoratul unei fete ( iubita unui prieten). Multumesc!

4 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Ciau! Eu personal i-as cumpara un parfum scump.

| andru10best a răspuns:

Eu optez pentru o trusa de farduri pentru ochi, mai ales daca obisnuieste sa se macheze.

| raresm99 a răspuns:

Incearca sa nu-i duci ceva clasic gen haine etc. Incearca sa fi originala si sa-i duci ceva amuzant http://www.decorix.ro/tags/cadouri-haioase-majorat/?order=price&dir=asc

| PandaBear7 a răspuns:

Exact, un parfum din sephora e perfect. orice fata iubeste un parfum bun, si nici nu e un ceas sa bata la ochi. good choice.