| Eugeniusu a întrebat:

Imi e rupt furtunașul ala de la lichidul pentru parbriz de sub capotă, dar si alea 2 țâșnitori de pe capotă care arunca lichidul.
Unde pot sa le repar? Merg la mecanic sau la dezmembrari? Sau sa comand pe net, habar nu am.
Am o problema cu clima, oare un electrician care imi rezolva clima, poate sa imi repare si asta cu lichidul?!

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mergi la piese auto si comanzi un set de duze + furtunas. Cu 30 de lei rezolvi treaba.
Daca esti stangaci, mergi la orice mecanic sa ti le instaleze.

| alexwahl a răspuns:

Despre ce masina e vorba? Ce problema ai la clima? Furtunase si Düse gasesti la parcuri de masini. Daca nu, poti sa mergi la un service, si iti fac ei comanda.Asta e o problema minora.

| Robert_Robi_1995 a răspuns:

Mergi la un parc de dezmebrari si găsești acolo ce iti trebuie..cu talonul masini si daca au piesa te pot ajuta ei.