Întrebare recomandată | Daniel26 a întrebat:

Imi puteti recomanda o scoala de soferi excelenta din sectorul 4 (Berceni/Aparatori)? Merci.

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Toate te invata acelasi lucru, nu e rocket science. Devi sofer mai bun cu trecerea timpului, dupa ce castigi experienta si daca iti place sa conduci. Daca vrei sa inveti mai multe sunt scoli pentru profesionisti... Dar asta doar dupa ce iti iei carnetul.

| BJK1903 a răspuns:

Eu stiu de "scoala de soferi TEO". Cauta pe google despre ea si uita-te la CONTACTE si vezi acolo ca au sediu si in sectorul 4. Sper ca te-am ajutat.