| andyxpuy9999 a întrebat:

In anul 2010, iarna am vazut un Rocar DeSimon pe linia lui 93.

Mai exista pe linia aceea?

In anul 2011, parca vara, Am vazut un Rocar DeSimon troleu pe linia lui 61. Mai exista pe aceea linie?

Dar troleibuzul Rocar Atodromo, pe ce line este? (portocaliu)

Dar autobuzul Rocar Autodromo, pe ce linie este? (rosu)

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Autodromo pe linia lui 336 gasesti acela portocaliu. Pe linia lui 93 mai exista alea romanesti de Rocar, pe linia lui 61 sunt modele noi nu am vazut nici o-data Rocar in ultimii 3 ani, poate ai vazut pentru ca era vreo defectiune la un altul si au reintrodus pentru 2-3 zile vechile garnituri!

Autodromo rosu nu cred ca este in Bucuresti nu am vazut nici o-data!