| Wtf9000 a întrebat:

In caz ca cineva a inceput de curand scoala de soferi si stie despre ce vorbesc, am o intrebare: Instructorul mi-a dat sa completez doua cereri pentru cazier; Trebuie sa scriu pe amandoua pentru "examen auto", sau pe una pentru "scoala de soferi" si pe cealalta pentru "examen auto"?

1 răspuns:
| roxy_2350 a răspuns:

Completeaza restul cerintelor si asta cel mai bine il intrebi pe instuctor. iti iei un pix la tine si completezi pe loc atunci cand iti spune. succes la scoala!