| Alloneforever a întrebat:

Azi m-am înscris la scoala auto și instructorul meu are un BMW...ce părere aveți despre BMW la scoala de șoferi? Sa dau pe alta masina? Daca e masina personală, la examen nu pot da tot cu aia, nu?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa fie masina scolii cu care faci practica/examen, bagate pe BMW daca apartine pentru ore de practica macar vezi cum e cu tractiune spate mult mai faina experienta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E ok BMW la scoala de soferi, sunt usor de condus. Nu vei intampina situatii in care sa derapezi ori sa ramai impotmolit, iar BMW-ul te ajuta mult la parcari, vireaza scurt.
Daca e masina lui personala, dar face scoala pe ea, la examen vei merge tot cu ea. Examenul trebuie sa se desfasoare cu masina pe care ai facut scoala.

| Catrice a răspuns:

Stai tu liniștit ca la examen nici nu vezi mașina aia.