| bizo95 a întrebat:

Salutare tuturor am o intrebare mi s-a intamplat sa raman pe dinafara cu instructorul auto inainte de examen pentru a doua oara la traseu ca cica nu are timp ca are prea multi elevi sa-mi mai predea ore si m-a ajutat sa fac ore cu alt instructor cica coleg dea lui intrebarea mea este daca sunt inscris la scoala x si fac ore cu instructorul z adica altul si se prezinta cu mine la examen si cu masina pot sa fiu examinat la traseu?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, te poti prezenta iarasi la proba practica cu orice instructor, totul este sa ai facut cele 6 ore suplimentare.

| AlinKun a răspuns:

Se inteleg ei, nu cred ca trebui sa-ti faci griji, daca stau lucrurile cum sunt de obicei in tara asta.