| vicki a întrebat:

In ce zii voi admisa pentru carnet auto

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Citind intrebarea ta si presupunand ca ai mai mult de 10 ani, nu pot sa iti raspund decat ca te incadrezi in categoria persoanelor care nu ar trebui sa primeasca vreodata dreptul de a conduce un autovehicul pe drumurile publice.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Vei fi admisa, cand vei fi programata pentru carnetul auto de cei care iti vor comunica acest lucru .Este bine sa ei legatura cu instructorul cu care ai facut scoala de soferi.

| andrey23 a răspuns:

Cand o sa ai habar cu ce se mananca legislatia si condusul

| alex_7264 a răspuns:

happy daca nu ai inca 18 ani. poti sa faci scoala. cu 3 luni inainte. dar cand dai (SALA) (examenul la teorie) trebuie sa ai 18 ani impliniti. daca ai facut astea. si ai picat sala. dupa 15 zile dar nu 15 zile de cand ai picat sala 15 zile dupa ce ar fi trebuie sa dai traseul.
Ex: daca ai dat marti sala si saptamana viitoare joi ai traseul, iar u ai picat la sala de joi pui 15 zile.
anul asta mai sunt examene (sala) pe 26 si. 7 daca nu ma inselwinking bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce limba ai facut scoala de soferi? S-a putut face fara scoala elementara? Un asemenea mod de scriere arata cita responsabilitate vei avea daca, sa fereasca Dumnezeu!, iei carnet... Sigur vei fi la stiri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vei scrie cu un singur "i" happy