| bossulbossboss a întrebat:

In legatura cu programul rabla 2013 duci masina la remat si iti da 1500 euro in mana sau un ticket?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Inca nu sa stabilit nimic concret pentru rabla 2013.Nu au bani, trebuie sa restituie sume enorme celor care au castigat in instanta.

| BassHunter13 a răspuns:

Primesti un ticket! Dar daca nu vrei sa iti cumperi masina poti linistit sa vinzi tichetu! De ex acum vreo 3 ani primeai 3000lei! Si un tichet il vindeai lejer la 1500lei! CU jumate din suma te scapi repede de el!

| darrio2007 a răspuns:

Un ticket.Cu conditia sa iti cumperi o masina noua.Nu ti se dau banii in mana.

| mona a răspuns:

Iti da ticket