| GabrielIg a întrebat:

In legatura cu vopselele auto-moto normale si termorezistente la spray imi puteti recomanda o firma anume sau un magazin online de unde sa pot cumpara vopsele de calitate chiar daca sunt mai scumpe, sa fie rezistente in timp.

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Spray nu exista de calitate si rezistente in timp. Cele de tip spray dureaza maxim 2 ani in conditii foarte bune de vreme si masina sau ce e tinute in garaj nu afara cat timp nu o folosesti.

| mgtow a răspuns:

Ad garage, 3M, sant marci bune dar fac si alte produse in afara de vopsele care se folosesc in domeniul reparatiilor automovilistice si al aeronauticii.

| BuGz a răspuns:

Cel mai bine NU VA APUCATI S-O VOPSITI SINGUR. Mai binde duceti-o la un service auto.
V- oiate vopsi la preturi mici :d

| GabrielIg explică:

Cel mai bine nu te baga in subiecte la care nu te pricepi, mai citeste o data intrebarea nu am intrebat cum se vopseste.