| djdani2010 a întrebat:

In timpul examenului pentru obtinerea permisului, instructorul sta pe bancheta din spate?

Răspuns Câştigător
| Ioana803 a răspuns:

Când vei fi in timpul examenului auto, vei fi in mașină doar cu polițistul care va sta in dreapta ta, si următorul candidat de pe foaie, el fiind așa numitul martor, va fi pe bancheta din spate.

După finalizarea examenului, tu, la randul tau ii vei fi martor celui care a stat in spatele tau.

Bafta happy

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul examinarii practice in dreapta ta sta politistul examinator.Instructorul nu este prezent in masina. Eventual mai pot fi inca 2 sau 3 candidati care urmeaza sa sustina si ei proba.

| LoveSleep a răspuns:

Nu, instructorul nu are ce căuta în mașină în timpul examenului.

| ywar a răspuns:

Examenul se desfasoara cu politistul in dreapta ta iar in masina din spate este si instructorul tau. Asa s-a intamplat la mine, nu este neaparat o regula. Daca politistul are urmatorul candidat in masina din spate si este elevul instructorului tau s-ar putea intampla asta. In masina in care dai tu examen se va afla un martor care poate fi cel pe care l-a examinat poltistul inaintea ta sau cel ce va urma dupa tine. Nu cred ca are vreo importanta unde sta instructorul.

| Felys a răspuns:

Nu,vei fi cu politistul si eventual in spate alti candidati, in nici un caz instructorul

| Adrianos112 a răspuns:

Nu stiu!

| george20011 a răspuns:

Nu,niciodata nu sta instrucorul pa bancheta din spate.