| anonim_4396 a întrebat:

In trenuri exista prize?

Răspuns Câştigător
| flory9787 a răspuns:

Buna! da exista trenuri si eu stiu asata pentru ca tatal meu lucreza la C.F.R. Exista doar in rapi sa stii ca este adevarat fund happy?

8 răspunsuri:
| cartman a răspuns:

Sunt si in personal, depinde de vagon

| brandiburu a răspuns:

Da.
In special daca pleci cu vagoane Intercity sau cele albastre pe care scrie Express. De cele de la clasa business nici nu mai zic. Pana acum o singura data am intalnit un tren in care prizele sa fie decuplate si asta pentru ca locomotiva cu care plecase se defectase pe drum si era tras de un LDH.

| razwan3l a răspuns:

In Romania doar in inter city si la clasa 1... daca nu le-au furat alti
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap in cele intercity si in celesageata albastra chair langa scaunu unde stai si langa geamuri
si la cele normal in baie
deci iti poti incarca laptopul peste tot prin tren happy
sau teleofonu smug

| Geotr a răspuns:

In unele exista in cele no in schimb in cele vechi mici sanse

| Schmetterling a răspuns:

Da, in cele mai multe!

| lavvybubu a răspuns:

In Romania doar in inter city si la clasa 1.

| madalinutza_9688 a răspuns:

Da, dar nu in toate. Depinde cat de sofisticat e trenul.