| Anonimaaaxgar a întrebat:

Întreabă un prieten de-al meu în ce constă testarea psihologica pentru școala de șoferi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

încercuiește niște numere

| Dyalema a răspuns:

Te pune să completezi niște foi. Pe o foaie trebuie să cauți niște cifre, pe alta niște pătrățele cu liniuțe. Depinde de fiecare cabinet psihologic. Oricum îți va explica cineva de acolo ce ai de făcut, nu e nimic greu.

| LLuk21 a răspuns:

Se refera sa nu ai dorinta de a omora oameni cu masina sau mai rau sa te sinucizi

| Daryusxz a răspuns:

Ai niste lini amestecare in stanga liniilor sunt numerotate de la 1-25 iar in partea dreapta loc unde sa notezi cifra respectiva liniei cu sageata amestecare pe acolo, alt test cu nr ar fi de la 1 pana la 100 dar random si va trebui sa le gasestu in ordinea pe care ti-o da iar la final iti pune niste intrebari.