| WayhaughtK a întrebat:

Intreb asa de curiozitate. Merita sa deschizi un garaj de detailing/cosmetica auto in Romania?
Nu neaparat in perioada asta. Asa in general.
Vine lumea? Sau dai faliment?
Ca totusi serviciile sunt destul de scumpe.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de zona trebuie sa vezi cum merg afacerile la altii

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Deschide linistit! Intotdeauna se vor gasi cocalari cu BMW-uri la mana a cinspea care sa se dea peste cap sa le folieze in toate felurile ca sa le astupe "ridurile"!

| johnnny123 a răspuns:

Noi de unde vrei sa stim daca vei avea clienti sau nu?

In toate domeniile exista firme care prospera si firme care dau faliment. Succesul sau esecul depind de un cumul de factori, nu doar de domeniul ales.

| Werrich a răspuns:

In orasul meu sunt 8 astfel de firme, vad ca nu a inchis nimeni, deci merge.