| WayhaughtK a întrebat:

Merita sa iti deschizi atelier de detailing auto?

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Doar daca stii meseria bine, ai scule si consumabile de calitate si iti angajezi oameni muncitori, nu faci asta de unul singur sau doar tu cu un frate... Apoi iti trebuie marketing, vad comercial, reclama sa te afle lumea daca nu esti amplasat central.

| Simpatic a răspuns:

Merita daca stii meserie atat de bine incat sa ai clientela, tu intrebai in alte postari cum se face detailing, deci mai intai inveti, capeti experienta si poate in cativa ani deschizi ceva.

| danbnz a răspuns:

In Romania nu.