| grassu a întrebat:

Intrebarile de la sala de la politie pentru categoria CE sunt ca cele de la categoria C?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, sunt aceleasi. Poti vedea tematica intrebarilor, atat cele generale, cat si cele specifice, daca o sa citesti art.10 din Ordinul MAI nr.268/2010 privind examinarea pentru permisul de conducere. Gasesti ordinul si pe drpciv.ro. Numai bine!

| mgtow a răspuns (pentru Ioandelasal):

Au uitat sa scoata poligonul din acel articol pentru ca nu se mai face deloc, doar traseu prin oras atat.

| Ioandelasal a răspuns (pentru mgtow):

De acord, dar grassu intreba doar de examenul teoretic.

| mgtow a răspuns (pentru Ioandelasal):

Asa e, ma mir ca mai am de dat 216€ la atestate, ma lasa falit de bani dar merita ca sa ajung sofer pe tir.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, apropo as vrea sa facem chestionare amandoi ce zici? Lasa-mi id-ul tau la o intrebare ca doar prietenii imi pot trimite mesaj privat.

| grassu explică:

Daca sunt admis la chestionarele la categoria C, pot sa fiu admis si la CE. Nu am gasit intrebari pentru CE pe DRPCIV si maine merg sa dau sala, ca sa am timp si pentru orele de condus. La C am luat din prima. Va multumesc pentru raspunsuri.

| mgtow a răspuns (pentru grassu):

Te inseli, dai si pentru CE la examen chiar daca sunt aceleasi intrebari faci examenul teoric pentru CE. Dar spune-mi si mie unde ai facut examenul teoric la scoala de soferi?