| Rony23 a întrebat:

Intrebarile de la sala categoria B sunt publice pe internet? Daca da unde?

5 răspunsuri:
| clausialin a răspuns:

Http://e-drpciv.ro e cel mai bun site, sunt intrebari la fel ca la sala, fa modul de invatare mai intai si ai sa vezi ca nu o sa ai nici un fel de probleme la sala....BAFTA MULTA...

| aladeieri a răspuns:

Sal eu am facut chestionare pe Http://www.drpciv.ro am avut proba teoretica pe data de 01.02. 2013 am reusit cu 24 de P am avut aceleasi intrebari si raspunsuri Bafta!

| justU a răspuns:

Pe drpciv sunt exact intrebarile de la sala. Bafta