| Vlad162 a întrebat:

La ce benzinarie credeti ca se gaseste cea mai buna benzina, calitativ vorbind?

5 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

OMV

| LetMeHelp a răspuns:

Teoretic, toate ar trebui sa fie la fel, corespunzand unor standarde.
Practic Rompetrol si OMV cred ca sunt cele cu cel mai calitativ carburant.

| nicusor222 a răspuns:

Rompetrol si OMV.
Si Petrom e bun.

| Zsolt15 a răspuns:

Cel mai bun este la OMV ala de 100, dar fiindca e scump noi luam de la mol, doar la drumuri lungi merita

| BrianSpilner a răspuns:

Toate-s bune, eu zic sa mergi acolo unde e mai ieftin, ca tot combustibil e laughing))