| Vlad162 a întrebat:

La ce benzinarie credeti ca se gaseste cea mai buna benzina, calitativ vorbind? Dar motorina?

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Eu bag numai de la rompetrol cu efix si ocazional de la omv!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa primesti fix aceleasi raspunsuri ca la restul de 34567 intrebari la fel pe care le ai pus, adica fiecare o sa zica alta benzinarie

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu oscilez intre Petrom si Socar, ca astea mi-s la indemana. Am diesel, deocamdata.
Daca pun de la Lukoil, nu trage la fel de bine. Cu Socar porneste mai bine.
De la canistra, cu 4 lei, nu mai am nici o pretentie. Se invart rotile, deci e motorina. day dreaming

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

OMW-ul are cel mai bun carburant + servicii premium. Bine, sa nu crezi ca-i cine stie ce combustibil, daca bagi din strainatate se simte o diferenta clara. De exemplu, eu am fost in Thassos de Paste si am bagat motorina premium de la EKO. Vreau sa zic ca-i diferenta ca de la cer la pamant fata de MOL si OMW.

| DaniTDCI a răspuns:

Petrom,

| Andrey550 a răspuns:

De 5 ani alimenteaz de la OMV, părerea mea este cea mai buna.

| mrzel312 a răspuns:

Omv clar, știu persoane care au avut probleme după alimentare la LukOil.