| Ford a întrebat:

La un aprilia leonardo (150cc ) unde gasesc filtru de ulei?(unde este el montat pe scuter?)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Filtru de ulei se gaseste la orice service care se ocupa cu partea mecanica acolo ei fac comanda si daca tot sunt mecanici acolo til pot pune ori il pui uh si te costa mai putin mana de lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la busonul de golit uleiul din baie mai in fata e un capac cu doua suruburi desfaci cap si gasesti filtrul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, filtrul de ulei este montat pe carter sub motor, in partea stanga in zona unde este bujia

| daniel2194 a răspuns:

Filtrul de ulei se gaseste pe partea stanga sub piston cum ar veni.are doua capete de imbusuri de (5)