| JusTPauL a întrebat:

La un bmw e46 daca se aude un trancanit/pocnituri cand virez la stanga ce poate fi? Mai mult ca sigur vin din spate-dreapta
Cand virez mai tare in sensuri se aude....pe partea stanga nu se aude nimic.

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Pivot sau cap de bara poate fi responsabil cu zgomotul respectiv.
Chiar daca le auzi in spate. Trebuie sa pui pe cineva sa asculte din exterior.

1 răspuns:
| yonutmaf a răspuns:

Posibil s-a deteriorat caseta de directie sau s-a slabit ceva!