| KooSs a întrebat:

La un golf 3 diesel se poate face ceva la pompa de servo? Nu mai merge in special pe loc, ca in mers cred ca merge ca volanul il misc usor. Ulei are corespunzator atf 220 (mecanicul mi la recomandat).Ce pot sa-i fac eu acasa, ca ma pricep cat de cat la mecanica?

2 răspunsuri:
| micutzafinetze a răspuns:

Demonteazo pompa de servo la unele modele se poate demonta daca nu e electrica si daca nu e electrica demonteazo si schimbai garniturile sper sa iti fie de ajutor raspunsul

| micutzafinetze a răspuns:

Da se poate daca pompa nu e electrica demonteazo si schimbai garniturile