| ionutz1011 a întrebat:

La un opel astra g caravan 2003 ia-u sarit airbagurile, se poate rezolva problema cu piese de la dezmembrari? daca da un pret orientativ,daca nu, se poate rezolva sa se circule si fara? au iesit cele doua frontale, cel din volan si cel din bord dreapta.

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Iti trebuie un calculator airbag (unitatea care declanseaza airbagurile, te poate ajunge pe la 100 lei unul) un airbag pasager te ajunge pe la 100 lei, unul de sofer pe la 150 plus niste senzori care-s 20 lei bucata. Evident ca se poate circula si fara, dar e alegerea ta.