| kyssme a întrebat:

Am un opel astra h 2005 si am airgab ul din dreapta sarit la plansa de bord si ar vrea sa o reconditionez s.au sa o schimb la un pret bun daca ma puteti ajuta. cu reconditionari cateva siteuri s.au cineva care face. s.au plansa de bord la un pret bun.In Ramnicul valcea daca se poate. multumesc

1 răspuns:
| 07gabriel07 a răspuns:

Reconditionara ar fi cea mai buna solutie dar din pacate putini fac o treaba buna mai ales ca piesele din plastic sun greu de reconditionat. Poti sa incerci sa cauti o piesa second in stare mai buna dacat a ta.