| siuliannn a întrebat:

M-a prins politia conducand fara permis de conducere cu 2 saptamani inainte sa dau sala acum l-am luat ce se intampla

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai o amenda de platit si un proces in instanta de rezolvat, poate scapi de barlog.

| deyuionut a răspuns:

1 ai dosar penal
2 in urma hotararii definitive judecatoresti ori amenda penala ori daca nu e prima abatere inchisoare minim 3 luniwinking
daca ai amenda penala dupa ce platesti toata amenda trebuie sa mai astepti inca 6 luni pana a da din nou de permis. tongue