| PisicutzaRea a întrebat:

Ma care e diferenta dintre un DHS TWISTER SI UN DHS JUMPER ca arata la fel si totusi carei mai bun?

6 răspunsuri:
| cartman a răspuns:

Doua prastii de bicicleta. abia gama impulse e ceva ce poti numi biciclete. ia-ti mongoose sau alta marca decat dhs, first bike si rich bike. dhs are numai componente made in taiwan, piese nici macar entry level "shimano".

| clofu a răspuns:

Pretul!

| andrei_5375 a răspuns:

NU ITI LUA DHS http://www.marosbike.ro/preturi_BICICLETE_BMX-851.html uitete aici dhs sunt foarte PRAF

| Bendes a răspuns:

Ms mult andrei FUNDA

Răspuns utilizator avertizat
| Paula_1292 a răspuns:

Nu stiu ma!