| PisicutzaRea a întrebat:

Auziti care e diferenta dintre un Dhs Twister si un Dhs Jumper ca uniii preteni de ai mei zic ca Jumperul e varza si ca Twisterul e scump si bun dar nu stiu carei diferenta intre ele pe unu scrie Jumper si pe altul Twister si titusi sunt aceeasi marca DHS si daca e sa-mi iau unul pe care sa mi-l iau si cares diferentele?

2 răspunsuri:
| raresica a răspuns:

Diferenta nu este abosolut deloc mare, insa rotile de la twister sunt mai groase si asa faci sarituri si altele mai usor si mai in siguranta, pe cand rotile de la jumper sunt mai subtiri si mai ascutite, dar prin mai multa viteza, oricum in fond amandoua sunt bmx asa ca amandoua sunt buna. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe