| alexutzu08 a întrebat:

Ma intereseaza un vuson de rezervor pentru un Mitshubishi pajero diesel din 1988. unde pot gasi?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

La dezmambrari, orice parc de dezmembrari, sau daca nu vrei sa stai sa cauti posteaza pe forumul 4x4 un anunt si vezi ca dezmembra cineva 2 Pajero acum 2 saptamani. Busonul vad pe catalog ca este acelasi pe toate modelele pana in 2001, deci nu este o problema anul!

| angel74dm a răspuns:

Nu ştiu ce-i aia "vuson", dar presupun că este un buşon... La orice schrott auto, dezmembrări, etc unde au tipul ăsta de maşină... Mergi la unul mai mare, acolo precis găseşti.

| alexutzu08 explică:

Scuzati greseala:BUSON nu "vuson"