| ciupyy025 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Vreau sa dau de permis de motocicleta si am inteles ca e posibil sa se inchida poligonul si nu stiu ce sa fac. Nu vreau sa vina iarna si sa nu apuc sa dau sad ma poate ajuta cineva? Se inchide? Daca da, cand? multumescbig grin

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este deja oprit sezonul de la 1 octombrie de o luna si putin nu se mai fac programari si de la 15 nu se mai dau examene deci nu mai ai nici o sansa pana la primavara, probabil undeva prin aprilie se va deschide, in regimul poligoanelor este prevazut ca sezonul se va deschide dupa primele 3 saptamani fara zapada, gheata sau polei dupa data de 1 martie!

| panteravalcea a răspuns:

NU se mai poate te apuci in februarie.Imi pare rau